Kurumsal

İstanbul İzole Halı

İş güvenliği sektöründe hizmet veren İstanbul İzole Halı kurulduğu günden bu güne kalite anlayışı ve hizmetleri ile sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar oluşturmaya devam ediyor. İstanbul İzole Halı İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

İstanbul İzole Halı, iş güvenliği sektöründe izole halı, yalıtkan paspas, dielektirikli levha ve iş güvenliği ürünlerinin satış ve pazarlama hizmeti sunmaktadır.

İş kazaları üreten insan kayıplarının birinci sebebidir. İnsan hayatındaki kayıplar önemlidir. Para, mülk, mal ve diğer sabit kıymetler geri kazanılabilir fakat insan sağlığını geri kazanmak söz konusu değildir. İş kazalarından korunmanın yolu, kabul görmüş güncel ve en ileri iş güvenliği ve sağlığı yönetim, uygulama ve takip sistemleridir.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan İzole Halı İş Güvenliği, müşterilerine en iyi ürünleri tedarik etmektedir.

Bu amaçla firmamız; "ÖNCELİKLE İŞ GÜVENLİĞİ" sloganıyla, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz; tecrübelerimiz ve alanlarında uzman mühendislerimiz sayesinde müşterilerimize uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri en hızlı şekilde sunmaktır.

Misyonumuz; rekabetin ön plana çıktığı değişen dünya koşullarında İzole Halı İş Güvenliği hizmet kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmalarını sürdürmektir.

İstanbul İzole Halı Hakkımızda


İstanbul İzole Halı Hakkımızda

Hakkımızda